• TESLA SCADA2مانیتورینگ و اسکادا

کنترلر PID

 • کنترلر دما

  توضیحات :
  کمپانی NOVUS کنترلرهای متنوعی را برای کنترل و مانیتورینگ پروسه های مختلف صنعتی از جمله دما در رنج محصولات خود دارد.
  تنوع در سایز، نوع ورودی یا خروجی و الگوریتم های کنترلی هر مدل، این امکان را به مصرف کننده میدهد تا با توجه به کاربرد های گوناگون از ساده ترین تا پیشرفته ترین و حساسترین پروسه، بهینه ترین مدل را انتخاب نماید.

  کنترلرهای دما با دقت بالا و قابلیت پذیرش انواع سنسورهای دما به عنوان ورودی با الگوریتم PID Auto-Tune و یا Self-Adaptive (خود انطباقی) و خروجی های متنوع از قبیل رله ، SSR و جریان 4-20mA از از این دست محصولات هستند که میتوانید انواع مدلها و جزییات آنها را در صفحات بعدی مشاهده فرمایید.


 • کنترلر فرآیند

  توضیحات :
  کمپانی NOVUS کنترلرهای متنوعی را برای کنترل و مانیتورینگ پروسه های مختلف صنعتی مانند فشار، دبی، سطح مایعات، دما و .... در رنج محصولات خود دارد که با توجه به امکان بکارگیری آنها در بسیاری از لوپ های کنترلی به نام کنترلرهای یونیورسال شناخته میشوند. دقت بالا، قابلیت Self-Adaptive (خود انطباقی)، سرعت نمونه برداری بسیار بالا (55 بار در ثانیه) و پذیرش انواع ورودی ها مانند (جریان، ولتاژ و دما) و انواع خروجی های کنترلی مانند جریان (4-20mA ، SSR و رله) و بسیاری قابلیت های دیگر از قبیل پورت RS485 با پروتکل استاندارد Modbus-RTU این سری از کنترلرها را مناسب ترین گزینه برای استفاده در پروسه های صنعتی با حساسیت و پایداری بالا ساخته است. تنوع در سایز، نوع ورودی یا خروجی و الگوریتم های کنترلی هر مدل، این امکان را به مصرف کننده میدهد تا با توجه به کاربردهای گوناگون از ساده ترین تا پیشرفته ترین و حساسترین پروسه، بهینه ترین مدل را انتخاب نماید. 1